Göz Kapağı Estetiği

Cildimizdeki en ince deri göz kapaklarımıza aittir. Bu sebeple yıllar geçtikçe yer çekimi ve yaşlanmasından dolayı göz kapakları sarkar ve torbalanmalar oluşur. Bu sebeple görüş bozuklukları ile yorgun ve yaşlı bir görüntü oluşmaya başlar, göze yapılan basınç kişiyi rahatsız eder.

Üst Göz kapağı operasyonu sadece estetik açıdan değil, kişinin yaşam kalitesini düşürmesi sebebiyle sağlık açısından da yapılması uygun görülen bir operasyondur. Göz kapağı operasyonu yapan cerrah tarafından dikkatli doğru ve profesyonel bir şekilde hesaplanarak yapılmalıdır. Göz kapakları vücudumuzun diğer bölgelerine göre daha hızlı iyileşir. Yapılan işlemde üst göz kapağı katlanma çizgisine, saklanması nedeniyle karşıdan bakıldığında kesi izinin fark edilmesi güçtür.

Göz Kapağı Estetiği

Üst Göz kapağı işlemi uygun hastaya doğru bir şekilde yapıldığı taktirde kişiyi oldukça gençleştiren daha canlı ve sağlıklı bir görüntü sunan bir operasyondur.

İşlem yaklaşık 1 saat sürer. Lokal ya da genel anestezi kullanılarak yapılabilir. Bu tercih cerraha bırakılmalıdır. Hasta aynı gün taburcu edilir ve 1 hafta içinde hastamız sosyal yaşantısına dönmektedir

Hizmetlerimiz

 Saç Ekimi

Saç kökünün artık aktif olmadığı, saçsızlığın oluştuğu alanlara sağlıklı saç köklerinin mikro cerrahi yöntemlerle nakledilmesi işlemine saç ekimi adı verilmektedir. Saç ekimi, saç dökülmesi ya da saç kaybı yaşayan kişilerde seyrelme ve kellik sorununa doğal ve kalıcı bir çözüm yoludur.

 Saç Tedavileri

Saçlar; genetik nedeler, sigara kullanımı, stres, vitamin eksiliği, hormon bozuklukları vb. nedenlerle saç dökülmesi gözlemlenebilir. Saç ekiminin gerekli görülmediği durumlarda, saçları beslemek ve güçlendirmek için medikal saç tedavilerine başvurulmaktadır.

 Plastik Cerrahi

Plastik cerrahi, bir vücut kısmının veya karakteristiğinin görünümünü yeniden yapılandırmak veya değiştirmek için yapılan her türlü ameliyatı ifade eder. Plastik cerrahi, öncelikle işlevi geri kazanmak veya fiziksel görünümü değiştirmek için yapılmasına bağlı olarak, rekonstrüktif veya kozmetik cerrahi olarak geniş bir şekilde sınıflandırılabilir.