Meme Küçültme

Meme küçültme operasyonu sadece estetik operasyon değil aynı zamanda ciddi bir sağlık sorunudur; çünkü meme dokusu büyük olan kişilerde bel, boyun ağrıları duruş bozuklukları, meme altında pişiklere ve tahrişlere yol açar.

Meme küçültme işleminde amaç kişinin vücuduna uygun bir ölçüde yapmak ve estetik açıdan daha dik ve güzel görünüme kavuşturmaktır. Meme küçültme operasyonlarında hastalarımızın en büyük kaygısı ameliyat sonrasında memede oluşan izlerdir. Ancak zaman içinde bu izler kaybolduğu için memenin şekli izlerden daha önemlidir. Hastanın memesinin durumuna göre değişik teknikler kullanılabilir, operasyondan belirli bir süre sonra iz giderici kremler başlanarak kalacak iz miktarı azaltılır...

Meme Küçültme

Bu yöntem hastaların iz konusunda endişelerini en aza indirmektedir. Operasyondan belli bir süre sonra ize yönelik uygulanan tedavilerle daha da azalması sağlanır. Operasyon yaklaşık 2-3 saat sürmektedir, operasyon sonrasında kısa sürede sosyal yaşantınıza dönmeniz mümkündür.

Hizmetlerimiz

 Saç Ekimi

Saç kökünün artık aktif olmadığı, saçsızlığın oluştuğu alanlara sağlıklı saç köklerinin mikro cerrahi yöntemlerle nakledilmesi işlemine saç ekimi adı verilmektedir. Saç ekimi, saç dökülmesi ya da saç kaybı yaşayan kişilerde seyrelme ve kellik sorununa doğal ve kalıcı bir çözüm yoludur.

 Saç Tedavileri

Saçlar; genetik nedeler, sigara kullanımı, stres, vitamin eksiliği, hormon bozuklukları vb. nedenlerle saç dökülmesi gözlemlenebilir. Saç ekiminin gerekli görülmediği durumlarda, saçları beslemek ve güçlendirmek için medikal saç tedavilerine başvurulmaktadır.

 Plastik Cerrahi

Plastik cerrahi, bir vücut kısmının veya karakteristiğinin görünümünü yeniden yapılandırmak veya değiştirmek için yapılan her türlü ameliyatı ifade eder. Plastik cerrahi, öncelikle işlevi geri kazanmak veya fiziksel görünümü değiştirmek için yapılmasına bağlı olarak, rekonstrüktif veya kozmetik cerrahi olarak geniş bir şekilde sınıflandırılabilir.