Popo Şekillendirme (BBL)

Orantılı bir vücut için, kalçanın şekli ve oranı önemli bir faktördür. “Brezilya Popo Kaldırma Ameliyatı” “Brezilya Poposu (BBL)” ameliyatı olarak anılan uygulama ile daha dolgun, daha yuvarlak bir kalça şekli elde etmek için özel yağ transfer tekniklerini kullanıyoruz.

Sağlıklı bir diyet ve egzersiz, sağlıklı bir vücut ağırlığı elde etmek ve kasları sıkılaştırmak için işe yarayabilir, ancak birçok hasta sağlıklı bir yaşam tarzına rağmen düz kalçalarından memnun değildir. Bu noktada BBL ameliyatı hasta için uygun olabilir.

Brezilya Poposu estetiği ile düz, kavissiz, şekilsiz ve sönük şekle sahip kalçalara yeniden şekil verilir. Bölgesel yağlanma olan alandan yağlar Liposuction yöntemiyle alınır, kalçalara yağ kanüller ile transfer edilir. Ameliyatlar hastane ortamında, genel anestezi altında yapılır. Ameliyat süresi, ameliyatın teknik ve kapsamına bağlı olarak 2-4 saat arasındadır. Kişi operasyondan birkaç saat sonra ayağa kalkabilir, 2 gün sonra da taburcu edilir. Kullandığımız Liposuction cihazı VASER Liposuction cihazıdır.

Popo Şekillendirme

BBL ameliyat sonrası, yüz üstü ya da yan yatmanız gerekecektir. Kalçalar üzerinde baskı oluşmasını önlemek için “simit” yastık kullanarak oturmanız gerekecektir. Brezilya Popo Estetiği sonrası (BBL) normal oturma düzenine genellikle 8 hafta kadar sonra izin verilir. Brezilya poposu ameliyatı, uzun süreli sonuçları olan etkileyici bir işlemdir.

Hizmetlerimiz

 Saç Ekimi

Saç kökünün artık aktif olmadığı, saçsızlığın oluştuğu alanlara sağlıklı saç köklerinin mikro cerrahi yöntemlerle nakledilmesi işlemine saç ekimi adı verilmektedir. Saç ekimi, saç dökülmesi ya da saç kaybı yaşayan kişilerde seyrelme ve kellik sorununa doğal ve kalıcı bir çözüm yoludur.

 Saç Tedavileri

Saçlar; genetik nedeler, sigara kullanımı, stres, vitamin eksiliği, hormon bozuklukları vb. nedenlerle saç dökülmesi gözlemlenebilir. Saç ekiminin gerekli görülmediği durumlarda, saçları beslemek ve güçlendirmek için medikal saç tedavilerine başvurulmaktadır.

 Plastik Cerrahi

Plastik cerrahi, bir vücut kısmının veya karakteristiğinin görünümünü yeniden yapılandırmak veya değiştirmek için yapılan her türlü ameliyatı ifade eder. Plastik cerrahi, öncelikle işlevi geri kazanmak veya fiziksel görünümü değiştirmek için yapılmasına bağlı olarak, rekonstrüktif veya kozmetik cerrahi olarak geniş bir şekilde sınıflandırılabilir.